Przegląd topowych akcesoriów do PlayStation 3

akcesoria do PlayStation 3

Przegląd topowych akcesoriów do PlayStation 3

PlayStation 3 to konsola, która zapisała się w pamięci graczy jako niezawodny sprzęt dostarczający świetnej rozrywki. Znajdziemy na niej wiele rewelacyjnych tytułów (w tym pozycje ekskluzywne dostępne tylko na tę konsolę). Wszystko to skutecznie przyciąga do urządzenia miłośników gier elektronicznych. Aby wynieść rozrywkę na jeszcze wyższy poziom, znaczna ilość użytkowników korzysta z dodatków do PS3. Jaki osprzęt jest najpopularniejszy na rynku? Oto przegląd topowych akcesoriów do PlayStation 3.

Kontroler Pad PS3 & PC Trust GXT 545 Yula Wireless

Prócz konsoli kontroler jest najważniejszym elementem do gry. Trust GXT 545 Yula Wireless to połączenie wygodnego pada, uniwersalności oraz rozsądnej ceny. Użyjemy go nie tylko na PlayStation 3, ale również podczas gry na komputerze osobistym. To urządzenie bezprzewodowe z wbudowanym akumulatorem. Dzięki temu rozwiązaniu unikniemy plątaniny kabli. Ważnym elementem są przyciski reagujące na nacisk, które umożliwią grę w tytuły wymagające precyzji.

Gamepad acme GA09 do PC/PS3/Android

Kolejny popularny pad do Play Station 3 w zestawieniu, jednak tańszy niż wcześniej opisywany Trust GXT 545 Yula Wireless. Jego niewątpliwą zaletą jest posiadanie dobrego stosunku ceny do jakości. Jeśli szukamy ekonomicznego pada, acme GA09 będzie doskonałym wyborem! Posiada on złącze USB 2.0, które umożliwia podpięcie go do komputera, PlayStation 3 bądź do urządzenia z oprogramowaniem Android. Jego unikalnym atutem jest system podwójnych wibracji.

Thrustmaster Kierownica Red Legend (PC, PS3)

A co, jeśli podczas gry będziemy chcieli wcielić się w rolę kierowcy samochodowego? Wśród akcesoriów na PS3 nie może zabraknąć kierownicy! Każdy, kto lubi grać w gry wyścigowe, doceni sprzęt, dzięki któremu zabawa będzie realistyczna i pozwoli ćwiczyć zdolności malualne. W tym modelu mamy do czynienia z modną kierownicą z logo Ferrari. Posiada ona 11 przycisków oraz D-Pad. W zestawie jest pedał gazu i hamulca, a wszystko działa bez użycia kabli. Biegi możemy zmieniać za pomocą łopatek przy kierownicy, jak ma to miejsce w niektórych wyścigowych samochodach.

Thrustmaster Joystick T.Flight Hotas X (PC, PS3)

Dzięki czułym padom PlayStation 3 dobrze nadaje się do gier, w których kierujemy samolotami. Jednak, aby cieszyć się grą w pełni, potrzebny nam będzie odpowiedni joystick. Thrustmaster T.Flight Hotas X to sprzęt najwyższej klasy, który sprawi wiele radości każdemu fanowi lotnictwa. Mamy tutaj preinstalowaną konfigurację, dzięki której możemy podpiąć joystick i od razu grać! Sprzęt jest uniwersalny: zadziała zarówno na komputerze osobistym, jak i na konsoli PS3. 12 przycisków to nie wszystko, czego możemy się tutaj spodziewać. Prócz samego joysticka otrzymujemy w komplecie również przepustnicę, którą możemy w razie potrzeby odłączyć od reszty.

Pełnia rozrywki

Do konsoli PlayStation 3 jest wiele akcesoriów. W szeregach tych najpopularniejszych znajdziemy ekonomicznego pada do gry acme GA09, którego zaletą jest nie tylko w atrakcyjna cena, lecz także uniwersalność. Użytkownicy często sięgają po kontroler Trust GXT 545 Yula Wireless, ponieważ fenomenalnie sprawdza się w grach. Jeśli chodzi o kierownice, prym wiedzie tutaj egzemplarz z logo Ferrari, czyli model Thrustmaster Red Legend. Dla graczy, którzy lubią lotnictwo i potrzebują joysticka z przepustnicą, pierwszorzędnym wyborem jest Thrustmaster T.Flight Hotas X.

źródło: gamefinity.pl –  sklep z grami komputerowymi

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *