Najlepsi producenci growboxów – przegląd marek

Najlepsi producenci growboxow – przeglad marek

Najlepsi producenci growboxów – przegląd marek

Growbox to namiot lub szafa do uprawy roślin, która tworzy niezmienny, optymalny i sprzyjający ich rozwojowi klimat. Posiadają one wentylację oraz oświetlenie, różnią się wyglądem i rozmiarem. Dodatkowo, zależnie od Twoich potrzeb, mogą być także wyposażone w termometr, wilgotnościomierz oraz programator czasowy, który może regulować cykl oświetlenia. Przed wyborem growboxa trzeba wiedzieć, ile roślin mamy zamiar tam uprawiać, aby odpowiednio dobrać jego wielkość. Przyjmuje się, że 1 m2 wystarcza na 10 roślin.

Najlepsi producenci growboxów – przegląd marek

  • DiamondRoom – wśród produktach tej marki znajdziemy trzy serie growboxów: Classic, Premium i High. Growboxy z serii Classic i High charakteryzują się tym, że są wykonane z grubego, ekologicznego materiału MYLAR DIAMOND 600D, który odbija 95% światła. Ich stelaż jest skonstruowany z grubych, metalowych rurek. Seria High została stworzona dla hodowców roślin wysokich, ich konstrukcja jest podwyższona do 250 cm. Z materiału MYLAR DIAMOND 1680D produkowane są growboxy z serii Premium, a ich stelaż jest zrobiony z solidnych rurek 28 mm. Każdy typ materiału nadaje się do prania, jest w 100% światłoszczelny i wodoszczelny. Wszystkie namioty są zamykane suwakiem i mają ściągacze przy otworach. Przy łączeniach została zastosowana dodatkowa warstwa oraz mocne, metalowe łączniki. Ich nośność wynosi 160 kg. Growboxy występują w różnych rozmiarach.
  • RoyalRoom – namioty tego producenta z serii Classic są produkowane z grubego materiału MYLAR 600D, odbijającego światło w 95%, wodoszczelnego, nadającego się do prania oraz ze stelaża, który jest skonstruowany z solidnych rurek 19 mm. Zamykane są na suwak i posiadają ściągacze przy otworach. Przy łączeniach została zastosowana dodatkowa warstwa oraz mocne, metalowe łączniki. W zależności od wielkości ich nośność wynosi od 30 do 280 kg.
  • Secret Jardin – growboxy tej marki występują w różnych kształtach i rozmiarach. Zależnie od ich wielkości są produkowane z innych materiałów: MYLAR 190T, MYLAR 70D, MYLAR 210D. Są to materiały odbijające światło w 95%, są światłoszczelne, wodoszczelne, nadające się do prania. Namioty posiadają dwa wejścia ułatwiające dostęp do środka, ściągacze przy otworach oraz metalowy stelaż wykonany z rurek 19mm.
  • Herbgarden – te namioty są produkowane w różnych wielkościach z materiałów MYLAR 190T oraz WHITE 600D oraz metalowego stelaża. Są to materiały odbijające światło w 95%, są światłoszczelne, wodoszczelne, nadające się do prania. Przy łączeniach została zastosowana dodatkowa warstwa oraz mocne, metalowe łączniki. Wszystkie namioty są zamykane suwakiem i mają ściągacze przy otworach.
  • Cultibox – ta marka produkuje growboxy o różnych rozmiarach wykonane z materiały MYLAR 190D odbijającego światło w 95%, wodoszczelnego, nadającego się do prania. Namioty posiadają dwa wejścia ułatwiające dostęp do środka zamykane na suwak, ściągacze przy otworach.
  • HomeBox – w asortymencie tej marki znajdziemy namioty o różnych rozmiarach, wykonane z białego i odbijającego światło w 95% materiału PAR+ nadającego się do prania, który jest wodoszczelny i światłoszczelny. Konstrukcja, w zależności od wielkości, składa się z metalowych rurek o różnej średnicy. Każdy wlot wentylacyjny posiada siatkę z materiału MicroMesh o gęstości 700 mikronów oraz ściągacz.

Podsumowanie

Growboxy umożliwiają nam hodowlę roślin, naszych ulubionych warzyw i owoców przez cały rok w idealnych warunkach. W ofertach sklepu znajdziemy namioty uprawowe również z całym, niezbędnym wyposażeniem.

źródło: growtent.pl – lampy led do roślin

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *