Neo Sports Café – czym zjednuje sobie fanów motoryzacji?

Neo Sports Café

Neo Sports Café – czym zjednuje sobie fanów motoryzacji?

Motocykle od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i pożądaniem wielu osób. Stanowią do pewnego stopnia synonim wolności i dobrej zabawy. Jest to alternatywa dla klasycznego samochodu, która dostarcza jednak zupełnie innych doświadczeń. Dla amatorów motocykli mamy więc bardzo dobrą wiadomość, ponieważ salon Hondy, został poszerzony o kolejny interesujący produkt, a mianowicie o Hondę Neo Sports Café, która może być spełnieniem marzeń niejednego motocyklisty.

Dokonując wyboru…

Jeżeli rozważamy zakup motocykla, warto rzetelnie przemyśleć swoją decyzję, w taki sposób, aby wybór okazał się najtrafniejszym, tym bardziej jeżeli mówimy o kupnie motocykla. Przede wszystkim należy zastanowić się, w jakim celu będziemy go użytkować oraz w jakim stopniu są zaawansowane nasze umiejętności jazdy. Pozwoli nam to zadecydować o tym jaka masa i typ motocykla będą dla nas odpowiednie, gdyż względem poczatkujących warto wybrać maszynę lekką i uniwersalną.

Neo Sports Café

Motocykle, które oferuje Honda z grupy Neo Sports Café charakteryzują się ogromną uniwersalnością z uwagi na to, że możemy poruszać się nimi zarówno w miastach, jak i po drogach pobocznych oraz otwartych. Ponadto będą one dobrym wyborem nie tylko dla doświadczonych już motocyklistów, ale także i dla tych, którzy taką przygodę dopiero zaczynają.

Jednym z modeli, które obejmuje ta oferta jest niezwykle wyważony model CB650R. Wariant ten proponowany jest dla obeznanych z jazdą osób. Z pewnością zachwycone one będą możliwościami tego sprzętu oraz jego minimalistycznym wyglądem. Ten motocykl Honda zawiera silnik o pojemności 650 cm3. Generuje on maksymalną moc 94 KM, natomiast jego maksymalny moment obrotowy 64 Nm występuje przy 8500 obr/min.

Model CB125R to motocykl z jednocylindrowym silnikiem; zalecany jest początkującym motocyklistom z uwagi na jego wysoki stopień bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to zapewniane jest dzięki hamulcowi, czterotłoczkowemu zaciskowi hamowania oraz falistej tarczy. Odznacza się on również doskonałymi właściwościami, które sprawiają, że jazda jest sprawna, a także minimalistycznym wyglądem, jak jego wcześniej omawiany poprzednik.

Jeżeli jednak początkujący motocyklista rozważa większy motocykl, to powinien wziąć pod uwagę model CB300R, którego charakterystycznym elementem jest agresywny wygląd. Jest on w stanie przejechać dystans o wartości 200 metrów w przeciągu jedynych 9,2 sekundy. Zawdzięcza on to  silnikowi o pojemności 286 cm3, którego moc wynosi przeszło 34 KM przy 8500 obr./min.

Kolejnym modelem wartym uwagi jest CB1000R.  Wyróżnia się na tle pozostałych zwłaszcza czterocylindrowym silnikiem o mocy 998 cm3. Jego moc może osiągać ponad 145 KM przy 10 500 obr./min. Odznacza go jego dość surowy i agresywny wygląd. Konstruując go zadbano o najwyższej jakości środki bezpieczeństwa, takie jak system ABS oraz tarcze hamulcowe o podwójnych zaciskach.

Propozycja Hondy z grupy Neo Sports Café jest przeznaczona dla różnego grona odbiorów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Decydując się na motocykl Hondy, mamy gwarancję komfortu użytkowania, świadomość bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość.

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *