Jak bezpiecznie przewozić sprzęt elektroniczny?

Jak bezpiecznie przewozic sprzet elektroniczny

Jak bezpiecznie przewozić sprzęt elektroniczny?

Przewożenie drogiego sprzętu elektronicznego bywa kłopotliwe. Z największymi problemami dotyczącymi transportu muszą się mierzyć profesjonaliści. Każdy zespół muzyczny, filmowcy, fotografowie czy dźwiękowcy potrzebują odpowiednich narzędzi do transportu sprzętu. Oczywiście nie tylko oni. Wszystkie sprzęty elektroniczne są delikatne i wymagają specjalnego traktowania. Osoby prywatne mierzą się z transportem laptopów, tabletów czy aparatów fotograficznych, a medykom zależy na bezpiecznym przewozie, np. defibrylatora.

Jak zabezpieczyć sprzęt elektroniczny na czas podróży?

Jeśli zależy nam na profesjonalnym zabezpieczeniu naszego sprzętu, powinniśmy pomyśleć nad skrzyniami transportowymi. Wybór tego rozwiązania zapewnia ogromny poziom bezpieczeństwa wszystkiego, co znajduje się wewnątrz skrzyni.

Skrzynie peli case są wodoodpornymi pojemnikami z dodatkowym zaworem wyrównującym ciśnienie wewnątrz. Są one wodoodporne i wstrząsoodporne. Duże skrzynie wyposażone we wzmocnione poliuretanowe kółka, osłony zamków oraz dwustopniowe zatrzaski. Wewnątrz skrzyni znajdziemy odpowiednio dopasowane pianki z dopasowanymi otworami specjalnie na nasz sprzęt. Pozwala to zabezpieczyć zawartość nawet w czasie dużych turbulencji w czasie podróży.

Dlaczego skrzynie?

Skrzynie transportow peli były używane podczas wielu wypraw, m.in. w Iraku, gdzie wojsko zrzucało je z helikopterów. Jest to najbardziej wytrzymały produkt dostępny na rynku. Znajduje zastosowanie w sektorze wojskowym, medycznym, prywatnym, a także wielu innych. Jeśli posiadasz wartościowy sprzęt, który chcesz bezpiecznie przewieźć z punktu A do punktu B, to jest to rozwiązanie dla Ciebie.

W ofercie znajduje się wiele różnego rodzaju skrzyń z dedykowanym przeznaczeniem. Możemy wybrać małe skrzynki na karty pamięci, smartfony, czytniki e-booków, tablety, laptopy czy sprzęty wideo. Istnieją również większe skrzynie, w które możemy włożyć znacznie większy i cięższy sprzęt. Często może to już wychodzić poza kategorię elektroniki. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia, ponieważ uniwersalność zastosowania skrzyń transportowych jest nieograniczona.

Ciekawym rozwiązaniem są też skrzynie transportowe tworzone na wymiar. Jeśli producent nie posiada interesującego nas produktu, mamy możliwość zamówienia skrzyni zbudowanej zgodnie z naszymi wskazówkami. Daje to jeszcze większe spectrum możliwości wykorzystania skrzyń transportowych. Istnieje również duży poziom personalizacji wyglądu samej skrzyni, jej wykończenia, ciężaru. Dzięki temu możemy stworzyć skrzynię, która zapewni nam komfort przenoszenia walizki i będzie odpowiadać nam wizualnie.

Możliwości personalizacji w skrzyniach nie kończą się na wymiarach i wykończeniu. Możemy dobrać odpowiednie wypełnienia piankowe, dostosowane do produktów, które będziemy przewozić w skrzyni. Nawet w czasie dużych wstrząsów w czasie transportu, przewożony w skrzyni sprzęt będzie odpowiednio ustabilizowany.

źródło: az-cases.pl – walizka prezentacyjna

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *